Özel Günler ve Düğün için Abiye Modelleri

Hanımlar, eğer aradığınız şık bir abiye elbise modeli ise, kesinlikle doğru yerdesiniz! Özel davetler, balolar, düğünler için tercih edilebilecek birbirinden şık abiye elbise örnekleri, burada sizler için bir araya getirildi. Özellikle son zamanların en popüler tercihlerinden tüllü kısa ve hafif kabarık abiyeler, uzun püsküller ve önü uzun arkası kısa modeller oldukça revaşta.

Düğün ya da Balo;

Yakınlarınızın düğününde tercih edebileceğiniz gibi, balolarda ve mezuniyet törenlerinde de kendinize uygun bir model ararken bu harika elbiselerden ilham alabilirsiniz. İddialı renklerin yanında, pudra tonları, soft pastel renkleri de pek bir tercih ediliyor. Ayrıca son zamanların çok da bilinmeyen, ancak oldukça göz alıcı olan stillerinden biri de kadife kumaşlı elbiseler! Bu gizli saklı kalmış elbise kumaşı, özel günlerde tercih edilebilecek en şık ve zarif seçeneklerden biri. Hadi bu mükemmel örneklere bir göz atalım!

1. Straplez Tüllü Abiye Modeli

Belden oturtmalı, hafif kabarık tüllü bir abiye, özellikle balolarda tercih edilebilecek genç kızlar için en güzel abiye elbiselerden bir tanesi.

Düğün Abiye Modelleri

2. Uzun Abiye Modeli

Zarif bir kuğu gibi görünmek için tercih edilebilecek en güzel model, balık modeli abiyeler! Hafif tüllerle hareketlendirilerek gerçekten güzel ve şık bir görünüm elde edeceksiniz.
Düğün için Abiye Modelleri

3. Yırtmaçlı Abiye Elbise

Daha iddialı bir görünüm arıyorsanız, yırtmaçlı dar bir elbise tam size göre! Eski dönemlerde yırtmaç fazlasıyla tercih edilirdi ancak artık unutuldu sayılır. Ancak siz tekrar gün yüzüne çıkarabilir ve iddialı duruşunuzu elbisenizle ortaya koyabilirsiniz!
Düğün için Abiye Elbise Modelleri

4. Büyük Beden Abiye Elbise Modeli

Hafif toplu hanımların tercih edebileceği en güzel abiye örneği, v yakalı, belden bağcıklı hafif salaş etekli abiyeler. Sizi çok da rahatsız etmeyecek bir korse ile, tam olarak istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.
Düğün Abiye Elbise Modelleri

5. Şık Düğün Elbisesi
Abiye Düğün Elbise Modelleri

6. Omzu Açık Elbise Modeli
Düğün için Abiye Modelleri

7. Tüllü Etekli Abiye

8. Uzun Yeşil Abiye Stili
Düğün için Yeşil Abiye Modelleri

9. Klasik Uzun Abiye

10. Omzu Açık Elbise Stili
Açık Omuzlu Abiye Modelleri

11. Kısa Şık Abiye
Düğün için Kısa Abiye Modelleri

12. Sade Siyah Abiye
Düğün için Siyah Abiye Modelleri

13. Boyundan Bağlamalı Abiye
Düğün için Abiye Modelleri-13

14. Büyük Beden Şık Abiye
Düğün için Büyük Beden Abiye Modelleri

15. Zarif Uzun Abiye Elbise Modeli
Düğün için Uzun Abiye Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir