Koyu Renk Gelin Makyajı Örnekleri

Kuşkusuz ki düğün gününüz, hayatınızdaki en özel günlerden biri ve bu özel gününüzde hangi makyajı yapacağınızı düşünüp duruyor olmalısınız. Aslında ilk karar vermeniz gereken, iddialı mı yoksa daha sade bir görünüm mü? Bunu cevapladıktan sonra gerisi kolay, çünkü biz bir çok alternatifle buradayız 🙂 Bugün bir araya getirdiğimiz buradaki 8 görünüm size alternatif fikirler verebilir. Eğer cesur ve iddialı bir makyaj istiyorsanız, bu görsellere bir göz atmalısınız:

1. Gelin Göz Makyajı

Gelin Makyajı

Her göz rengine uyum sağlayabilecek iddialı ve romantik bir göz makyajı, daha soft bir ruj tercih edilmesinin sebebi ise, bakışlarınızla herkesi büyülemek tabii ki de…

2. Kahverengi Göz Gelin Makyajı

Kahverengi Göz Gelin Makyajı

Özellikle arap stili makyajlarda raslatığımız kiremit tonları, gelin hanımların da tercih edebileceği iddialı ve zarif bir görünüm sergiliyor.

3. Pastel Tonlarda Gelin Makyajı

Pastel Tonlarda Gelin Makyajı

Koyu pastel tonları, cesur bir makyaj için mükemmel bir seçenek. Kahve gözlere de çok yakışabilecek bir makyaj.

4. İddialı Gelin Makyajı

Koyu Renk Gelin Makyajı

Koyu kırmızı ve vişne çürüğü ruj rengi oldukça iddialı, aynı zamanda herkesin tahmin edeceği üzere oldukça seksi görünüyor. Aslında koyu ruj ile iddialı far renkleri ve uygulamalarından kaçınılsa da, bu sizin gününüz! Eğer içinizden olağandışı bir makyaj geçiyorsa böyle bir kombinasyon kullanılabilir. Ancak kontörü ve allığı abartmamanızda yarar var yoksa yüzünüz gerçekten yoğun ve renk karmaşası içinde görünebilir.

5. Koyu Renk Makyaj

Koyu Renk Makyaj

6. Buğday Tenliler için

Gelin Makyajı Resimleri-6

7. Sarışınlar için Makyaj Önerisi

Gelin Makyajı Resimleri-7

8. Romantik Makyaj

Gelin Makyajı Resimleri-8

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir