Göz Alıcı Kısa Abiye Saç Modelleri

Kısa saçlar için doğru saç stilini bulmak biraz karmaşık bir çaba gibi görünebilir, çünkü birçok abiye saç modeli ve topuz stili, daha uzun saçlar için tasarlanmış gibi görünmekte. Eğer özel günlerinizde, şık bir abiye elbise üzerine ne gibi bir saç modeli seçeceğinizi bilmiyorsanız, buradaki saç stilleri size alternatif sağlayabilir. Kısa saçlarla da, uzun gür saçlar kadar şekillendirme seçeneğine sahip olabilirsiniz, tabii bunun için doğru seçenekleri araştırma ve pratik gerekebilir. Biraz da yaratıcılık sayesinde, herhangi bir saç stili ile, farklı ve güzel bir kısa abiye saç modeli yaratılabilir. Özellikle topuzlar, örgüler ve saç aksesuarları, kısa saçlar için güzel alternatifler olabilir.

En uygun abiye saç modelini bulmak:

Öncelikle katılmak zorunda olduğunuz etkinliği düşünmelisiniz. Düğün daveti mi, kına mı, ya da herhangi başka bir özel gece mi? Fazla abartıya kaçmak istemiyor musunuz, yoksa göz alıcı bir stile mi ihtiyacınız var? Göz önünde bulundurulacak birçok seçenek var. İşte sizlere kısa saçlara kolayca uygulayabileceğiniz çok şık saç modelleri:

1. Kısa Abiye Saç Modeli

Kısa Abiye Saç Modelleri

Hafif dalgalı saçlarınıza yarım örgü ile ve sevimli çiçeklerle süslenmiş bir saç aksesuarı ile, gerçekten hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz.

2. Kısa Saç Modeli
Abiye Kısa Saç Modelleri

Çok kısa saç modellerini tercih eden biriyseniz, özellikle pixie saç modeli olarak bilinen kesimleri kullanıyorsanız, bu sıradışı yan örgü ve kıvırcık kısa saç modelini tercih edebilirsiniz.

3. Örgülü Abiye Saç Modeli Kısa
Abiye Saç Modelleri Kısa

Hafif dalgalı ve dağınık bir topuz, sadece uzun saçlı hanımların tercihi değil elbette. Küt kesim saçlarınıza da özel günlerinizde böyle güzel ve özel bir saç modeli deneyebilirsiniz.

4. Kısa Abiye Saç Modeli Topuz
Kısa Abiye Saç Modelleri 2019

Düşük topuz stilleri sadece uzun saçlar için geçerli bir model değil elbette, şık ve zarif bir, büzgülü düşük topuz saç stili, özel günlerde ve düğün davetlerinde de tercih edebileceğiniz, harika bir alternatif.

5. Fransız Topuz Kısa Saç Modeli
Abiye Kısa Saç Modelleri 2019

Özellikle sarı saçlı hanımların severek tercih edebileceği bir saç stilini sizlerle paylaşıyoruz. Hem biraz klasik hem de çok şık bir saç modeli: fransız topuzu. Dümdüz ve pürüssüz bir topuz olarak kullanılmasının yanı sıra, böyle hafif dağınık doğal bir görünümle de, daha rahat kullanabileceğiniz bir topuz kulanabilirsiniz.

6. Yan Örgü
Abiye Kısa Saç Modelleri-6

7. Pixie Kesim Abiye Saç
Abiye Kısa Saç Modelleri-7

8. Abiye Kısa Topuz
Abiye Kısa Saç Modelleri-8

9. Düşük Topuz
Abiye Kısa Saç Modelleri-9

10. Havalı Saç Stili
Abiye Kısa Saç Modelleri-10

11. Maşalı Perçem Stili
Abiye Kısa Saç Modelleri-11

12. Sevimli Kısa Saç Stili
Abiye Kısa Saç Modelleri-12

13. Kısa Örgülü Topuz
Abiye Kısa Saç Modelleri-13

14. Saç Örgüsü Taç Stili
Abiye Kısa Saç Modelleri-14

15. Çok Kısa Saç Abiye Stili
Abiye Kısa Saç Modelleri-15

16. Burgu Örgü Saç Modeli
Abiye Kısa Saç Modelleri-16

17. Taç ile Saç Modeli
Abiye Kısa Saç Modelleri-17

18. Kıvırcık Kısa Saç Abiye
Abiye Kısa Saç Modelleri-18

19. Yarım Yan Örgü
Abiye Kısa Saç Modelleri-19

20. Şık Topuz Modeli
Abiye Kısa Saç Modelleri-20

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir