Gelinin Kardeşi için Abiye Modelleri Örnekleri

En az kendi düğünümüz kadar önemli olan bir diğer düğün de, tabii ki kardeşimizin düğünü (ya da kardeşimiz kadar yakın olan bir arkadaşımız da olabilir tabii). Hiç şüphesiz ki o da sizin çok güzel olmanızı ve en az kendisi kadar dikkat çekmenizi isteyecektir. Ve bugün sizlere harika abiye önerilerini topladık. Tekrar belirtmemiz gerekirse, sitemizde satış bulunmuyor, ancak size en moda ve trend abiye elbise önerilerini de sunmak isteriz.

Son dönemlerin en çok tercih edilen abiyeleri, tüllü eteklerle karşımıza çıkıyor. İddialı işlemeler de eklenebilir. Özellikle sevimli pastel renkleri ve çiçek desenleri tercih edebilirsiniz. Düşük omuzlu abiye elbiseler de, gelin kardeşi abiye modeli olarak tercih edilebilir. Ayrıca ışıltılar ve yırtmaçlar da tercih edilebilir. Bu sizin en sevdiğiniz insanın düğünü sonuçta, gönlünüzce iddialı ve çekici olabilirsiniz, çok da abes durmayacaktır 🙂 Eğer alternatif bir abiye örneği arayışı içerisindeyseniz, buradaki örnekleri inceleyerek çeşitli fikirler edinebilirsiniz. O zaman haydi aşağı kaydırın!

1. Gelinin Kardeşi için Abiye

Düşük omuzlu tüllü ve oldukça zarif bir abiye elbise. Belden oturtmalı, korse stili büstlü abiye modelleri son zamanlarda oldukça popüler.

Gelinin Kardeşi için Abiye Modelleri

2. Gelinin Kardeşi Kısa ve İddialı Abiye Modeli

İddialı bir kısa abiye örneği, ancak neden olmasın ki? Böyle sevimli taşlarla bezenmiş şık bir abiye elbise tercih edilebilir. Tül içerisine de uygun bir parça elbette giyilebilir 🙂
Gelinin Kardeşi Abiye Modelleri

3. Yırtmaçlı Abiye Örneği

Yırtmaçlı elbiseler aslında eski zamanlarda oldukça popülerdi ve şimdi pek alternatifi yok diyebiliriz. Ancak, örneğin, uzun bir abiye beğendiğiniz diyelim, bir terzi böyle bir yırtmacı kolaylıkla halledebilir, değil mi? Bu fikir aklınızın bir köşesinde kalabilir. 😉
Abiye Örnekleri

4. Straplez Abiye Şık Elbise Modeli

Çiçek desenler mi, çiçeklerle bezenmek mi? Abiyeye işlenmiş çiçeklerle saç topuzunuza eklediğiniz ufak çiçek parçaları ve tokaları ile peri gibi bir görünüm elde edebilirsiniz!
Abiye Şık Elbise Modelleri

5. Zarif Balık Model Abiye
Abiye Giyim Modelleri
6. Katmanlı Etekli Şık Abiye Stili
Katmanlı Etekli Abiye Örnekleri

7. Parlak Kumaşlı Zarif Abiye Modeli
Parlak Kumaşlı Abiye Örnekleri

8. Tül Etekli Çiçek Desenli Model
Tül Etekli Abiye Örnekleri

9. Koyu Mavi Abiye Elbise Örneği
Koyu Mavi Abiye Örnekleri

10. Volan Kollu Şık Abiye Elbise Örneği
Volan Kollu Abiye Örnekleri

11. İki Parçalı Abiye Elbise

12. Yeşil Elbise
Yeşil Abiye Örnekleri

13. Arkası Uzun Şık Abiye Modeli
Arkası Uzun Abiye Örnekleri

14. Pembe Abiye Elbise Örneği
Pembe Abiye Örnekleri

15. İşlemeli Prenses Model Abiye
İşlemeli Abiye Örnekleri

16.
Abiye Örnekleri-16

17.
Abiye Örnekleri-17

18.
Abiye Örnekleri-18

19.
Abiye Örnekleri-19

20.
Abiye Örnekleri-20

21.
Abiye Örnekleri-21

22.
Abiye Örnekleri-22

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir