Evde Kendiniz Yapın: 5 Kolay Saç Modelleri ve Yapılışları

Hanımlar, bugün sizlere özel bir konu hazırladık. Kuaförlere gidip bir sürü para dökmek bazen cazip gelmeyebiliyor doğrusu. Bu gibi durumlardan sizi kurtaracak harika 5 öneri ile Kolay Saç Modelleri ve Yapılışları burada sizler için sıralandı! Yapımı oldukça basit olan bu saç modelleri ile oldukça şık görünmesini. Düğünlerde abiye saç stili olarak tercih edilebileceği gibi, günlük olarak da kullnanılabilir.

1.Yarım toplu kısa saç modeli

Küçük tokalarla ile oldukça şık bir küt saç elde edebilirsiniz. Sadece saçlarının üst yarısından 3 e bölün ve minik tokalarla topladığınız bu kısımları en son şık bir saç aksesuarı ile birleştirin.

2. Basit Örgü Yapımı

Küçük lastik tokalar yine kolaylık sağlıyor. Saç örgüsü pek de kolay bir iş değil bana göre. Bu yüzden böyle numaralar oldukça mantıklı geliyor. Her bir kısmı gizli lastik tokalarla tutturarak, örgü görünümü elde edebilirsiniz.

3. Oldukça Kolay Dağınık Ense Topuzu

3 kısımda ensede topladığınız saçları tel toka ile birbirine tutturup dağınık topuz elde edebilirsiniz. Burada deneme yanılma yöntemi gerekebilir biraz, pratik şart 🙂

4. Toplu saç

Toplu saçlarınızı süslemek için kıyafetlerinize uygun kurdeleler kullanabilirsiniz.

5. Yarım örgülü

Yarım toplamak yerine, bağlamayı tercih edin. İkiye ayırdığınız saçları birbirine iki kez bolca düğümledikten sonra da saçlarınızı tutturun bir toka ile. Günlük olarak da tercih edilebilir. Oldukça pratik ve hoş bir görünüm. Özel davetlerin yanı sıra, özellikle ofis ortamlarına uygun bir saç modeli olarak düşünülebilir.

Evet hanımlar, Burada oldukça zarif ve şık Kolay Saç Modelleri ve Yapılışları inceledik. Kısa sürede yapıp hazırlanabileceğiniz bu stiller eminiz ki sizlere ilham olacak. Yok ben kuaförümden şaşmam derseniz, buradaki Pinterest sayfamıza destek olup, abiye saç modellerini inceleyip kararınızı verebilirsiniz hanımlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir